Monter instalacji wentylacji - oferta pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter Instalacji Wentylacji

Poszukujemy montera instalacji wentylacji, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż systemów wentylacyjnych w różnych typach budynków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy oraz odzież ochronną
  • przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji wentylacyjnych zgodnie z projektem technicznym
  • konserwacja i serwisowanie zainstalowanych urządzeń
  • przeprowadzanie prób i testów instalacji po montażu
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz klientami
  • zapewnienie zgodności z przepisami BHP i standardami jakości

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • znajomość zasad działania systemów wentylacyjnych
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność
  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: jacek.zarzycki@puchalka.com z dopiskiem "Monter Instalacji Wentylacji".

Informacja o firmie:

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji, instalacji c.o. Zrealizowaliśmy szereg prestiżowych projektów na terenie całego kraju, ciesząc się zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych.